Skip to content Skip to footer

Marifa - Historia Kreacji!

Przez lata szukałam swojej zawodowej drogi, próbowałam różnych ścieżek, wracałam, cofałam się, znów zaczynałam od nowa, bo potrzebowałam czegoś, co będzie pewnikiem, ale takim, w którym będę się nie tylko sprawdzać, ale przede wszystkim dobrze i swobodne czuć! I znalazłam, połączyłam ze sobą dwie dziedziny, które nie tylko sprawiają mi frajdę, ale dają realne efekty i wzrosty ekonomiczne, mowa o:

  • tworzeniu angażujących i atrakcyjnych treści, tekstowych i wizualnych, takich naprawdę dobrych, a nie jedynie dobrze brzmiących,
  • zarządzaniu firmami, ich porządkowaniu, budowaniu struktur, systematyzowaniu procesów, zarządzaniu ryzykiem, analizie i reagowaniu na zmienne czynniki.

Jeśli szukasz tekstów, grafik i pomysłów na wysokim poziomie

to jesteś w dobrym miejscu!

Nasze usługi

Wizerunek

Jeśli potrzebujesz brandingu lub rebrandingu marki/produktu, obsługi Social Media z uwzględnieniem indywidualnego języku komunikacji i treści oraz grafik na najwyższym poziomie – to jesteśmy doskonałym adresem!

Strategia

Jeśli potrzebujesz określenia celów marketingowych/ strategicznych, opracowania koncepcji działań marketingowych, tworzenia elastycznych kampanii, ustalenia działań kierunku i rozwoju firmy – to jesteśmy punktem zwrotnym!

Doradztwo

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie marketingu, strategii, zatrudnienia, procedur, wizerunku, a nawet ukierunkowania rozwoju i rozpisania go w niezbędnych punktach to śmiało – kontaktuj się!

Analiza

Jeśli potrzebujesz szczegółowej analizy twojego produktu, firmy, działań, wprowadzenia controllingu, sporządzenia prognoz finansowych, oceny opłacalności, przeprowadzenia audytu, propozycji optymalizacji procesów wewnętrznych i ukierunkowania na właściwe wykorzystanie zasobów – to zrobimy to właściwie!

Zarządzanie

Jeśli potrzebujesz wsparcia, drogowskazu lub całkowitego przejęcia zadań związanych z doprowadzeniem źle działających struktur do perfekcyjnie naoliwionych, w których nie ma zgrzytów, stworzenia procedur i usprawnienia procesów oraz przejęcia sterów – to jesteśmy strzałem w szczęśliwą 13-tkę!

Opinie klientów

„Współpraca z Joanną sprawiła, że nasz biznes wygląda i działa zupełnie inaczej. Dzięki decyzji o współpracy wszystkie odłamy firmy są uporządkowane, komunikaty spójne i interesujące, a my jako właściciele możemy zająć się tym, na czym znamy się najlepiej - leczeniem! Ta współpraca to strzał w dziesiątkę!”
Przychodnia Weterynaryjna Promienna
„Kontakt do Joanny (Marify) otrzymaliśmy z polecenia i to takiego polecenia na 100%! Poszukiwaliśmy pełnego pakietu: tekstu, pomysłu, grafiki, realizacji, kogoś kto robi coś na najwyższym poziomie, a jednocześnie trochę czyta w myślach. Współpracowaliśmy wielokrotnie, bo zwycięskiego zespołu się nie wymienia i nie żałujemy, zawsze będziemy wracać do tych wykonawców.
Egico
„Doskonale pamiętam jakie było pierwsze zlecenie przy którym współpracowałem z tą marką, dotyczyło opisu aplikacji, który miał startować w przetargu. Trafiałem na wielu copywriterów, jednak żaden nie potrafił stworzyć opisu czytelnego dla oceniających, a jednak merytorycznego. Joanna przed napisaniem tekstu przeprowadziła ze mną rozmowę zapewniając, że zadane mi pytania wystarczą, do przygotowania całego dokumentu. Przyznam, wątpiłem w to, przerabiałem już wielu copywriterów, jednak gdy otrzymałem cały tekst i to po niespełna dwóch dniach od rozmowy (termin był krótki) odpowiedziałem krótkim e-mailem: Opis jest absolutnie genialny. To jak tworzy ta marka to mistrzostwo na skalę co najmniej ogólnopolską, rzadko zdarza się taki talent, który wie wcześniej niż my jakiego tekstu, kierunku czy pomysłu potrzebujemy!”
Polish Developer Network

Nasi klienci

Aby poznać naszą ofertę skontaktuj się z nami e-mailowo lub wypełnij formularz

Blog o tym, o czym nie lubimy mówić wprost… A wbrew pozorom tematów tabu jest całkiem sporo… Unikamy szczerości w uczuciach, bo boimy się odrzucenia, zranienia czy ośmieszenia… Nie mówimy o tym, co nas boli, co nas odpycha i co porusza, bo nie wiemy, jak to może zostać odebrane… Wreszcie unikamy mówienia o tym, czego pragniemy, bo to takie egoistyczne, a egoizm to ponoć zło… A ja o tym wszystkim piszę…

© 2024 Marifa. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zapisz się do mojego Newslettera

Otrzymuj najlepsze artykuły
z bloga do swojej  skrzynki pocztowej!